Vajina Daraltma Kremi Kullananlar Kadınlar

Vajina darlığı cinsel ilişkinin sağlıklı bir biçimde yaşanarak zevk alınabilmesi için son derece önemlidir. Genel anlamda birçok sebepten dolayı kadınlar vajinal darlığı kaybedebilirler. Bu noktada vajina daraltıcı ilaçlar devreye girer. Çünkü partnerlerin karşılıklı olarak zevk alabilmeleri için penis boyutunun önemi ne kadarsa vajina darlığının önemi de o kadardır. Sürtünmeye dayalı olarak duyulan zevk vajina genişledikçe daha az sürtünme olacağından kaybolur gider. Vajina darlığının kaybolmasına sebep olan bazı sebepler şöyledir.

  • Vajinanın pis ve bakımsız bırakılması
  • Çok fazla vajinal yoldan ilişki yaşanması
  • Yaşanan cinsel deneyimlerde vajinanın gereğinden fazla zorlanması
  • Penis dışında bir organ ya da cismin vajinaya girmesi sonucunda
  • Hamilelik sonrası normal doğumlarda

Vajina Darlığı Tekrar Kazanılabilir Mi?

Vajina yapısı oldukça esnektir. Genişlemiş ve eski sıkılığını kaybetmiş olsa dahi gerekli egzersiz, bakım ve ilaç takviyesiyle bunu başarmak mümkündür. Örneğin normal doğum yapan kadınların %80’inde bu durum görülmektedir. Özellikle ikinci doğumu normal yapan kadınların neredeyse cinsel hayatları bitme noktasına gelmiş durumdadır. Çünkü iki çocuk doğurmak vajinanın yapısını fazlasıyla değiştirmektedir.

Bu durum kadının cinsel hayattan bir haz almasını engellediği gibi erkeğinde güvenini sarsarak sağlıklı cinsel yaşamı bitirir. Bu sebeple vajina kaslarınızı gerekli egzersizleri yaparak, vajina darlığı için üretilmiş krem kullanarak eski sıkılığına yakın bir duruma getirebilirsiniz. Cinsel problemlerin fizyolojik olanları hariç tümü normal şartlarına geri döndürülebilir.

Vajina daraltma kremi kullananlar kadınlar ve yorumları daraltırıcı krem almak isteyenlerin merak konularından birisi olmuştur. Vajina daraltma kremi yorumları genelde bu ürünlerin işe yaradığını göstermektedir.

Yorum yapın