En Etkili Geciktirici Haplar Hangileri?

Geciktirici hap kullanan erkekler seks hayatlarında daha uzun sürelere ulaşan orgazmlar istemektedir. Ancak hap tercihlerinin altında yatan sebep tamamen partnerlerinden bu durumda yaşadığı sorunu gizleme içgüdüsüdür. Yani farklı bir alternatife başvursa ilişkiden bir süre önce gerek partnerinin önünde gerekse partnerinden gizli daha uğraşmalı bir geciktirici uygulaması yapması gerekir.

Oysa hap kullanarak ilişkiden 30 ya da 60 dakika önce ağrı kesici içer gibi yuttuğu bir hap ona uzun boşalma sürelerini vadeder. Bu yüzden diğer tüm geciktiriciler bir tarafa ayrılırken hap ve tabletler günümüzde halen daha bir üst noktadadır. Erkeklerin yavaş yavaş partnerleriyle sorunları kabullenerek iletişim kurmaları ise geciktirici krem ve jellerin satışını doğrudan etkilemiştir.

En Etkili Geciktirici Hap
En Etkili Geciktirici Hap

En Etkili Geciktirici Hap Ne Kadar Geciktiriyor?

En etkili geciktirici hap olarak anılan birçok marka erkeklere göre farklılık gösterebiliyor. Bu durum farklı süreçlerde etki göstermesinden kaynaklanmaktadır. Yani ürünler aynı sorunu yaşayan iki erkekte farklı sonuçlar verebilmektedir. Aslında sorunun da ayrı süreçler baz alınarak gözlemlendiği bir durumdan bahsettiğimiz için gayet doğaldır.

Yani kimisine göre erken boşalma sorunu 20 saniyeden ibarettir. Kimisine göre orgazm süresi 1 dakika olmasına rağmen erken boşalma olarak geçer. Dolayısıyla ortalaması 5 kata kadar geciktirme odaklı olan ürünler en etkili geciktiriciler olarak anılmaktadır. Bu doğrultuda da kıyasınızı yaparak partnerinizle geçireceğiniz uzun ilişkilerde tercihinizi hangi haptan yana kullanacağınızı seçebilirsiniz.

Yorum yapın